Fakturzystka
DLM Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • organizacja wysyłek do klientów
  • obsługa klientów sklepu internetowego
  • współpraca z firmami kurierskimi
  • archiwizacja dokumentacji sprzedażowej
  • wystawianie aukcji Allegro
  • Nasze wymagania

  • poszukujemy osób pracowitych, uczciwych, sumiennych oraz dokładnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane

  • znajomość Comarch ERP Optima
  • To oferujemy

  • pracę w zaangażowanym oraz wyjątkowym zespole ludzi
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • DLM Sp. z o.o.

    DLM sp. z o.o. jest największym na polskim rynku dystrybutorem produktów fryzjerskich oraz kosmetyków profesjonalnych. Zaopatrujemy naszych klientów m.

    in. w produkty marek Ronney, Kallos, Renee Blanche, Kativa oraz wiele innych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DLM Sp.

    z o.o. z siedzibą w Suchym Dworze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r.

    poz. 1182, 1662) .Informujemy, że Administratorem danych jest DLM Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Dworze przy ul. Wrocławskiej 1a.

    Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.