Opiekunki/opiekun osoby starszej wysokie wynagrodzenie!!!
Prospect
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Biuro pośrednictwa pracy poszukuje osoby chętne do pracy w charakterze "Opiekunki / opiekuna osoby starszej" Gwarantujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą.

Oferujemy : - legalną pracę, - opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne, - wynagrodzenie od 1300-1900 euro netto, - stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu, - pomoc w przygotowaniu wyjazdu, - indywidualny dobór ofert, - wyjazdy 2-3 miesięczne, istnieje możliwość również krótszych bądź dłuższych wyjazdów, - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, - bezpłatny transport do i od Klienta, - nie pobieramy żadnych prowizji.

Wymagania : - minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego, - Doświadczenie w opiece nad osobą starszą, - Cierpliwość i empatia, - Pogodnie usposobienie, chęć niesienia pomocy innym, - Mile widziane prawo jazdy kat.

B. Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV wraz ze zdjęciem na Nasz adres e-mail. tel : 535 495 237 , 791 016 465

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku