Pracownik produkcji
Inne
Stargard Szczeciński
‎11 godz. temu
source : Recrute

Opis stanowiska InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

Pracownik Produkcji

Produkcja świec zapachowych

Miejsce pracy - Stargard

Nr ref. PP / SS / 2016

Zadania :

  • prace związane z produkcją świec
  • pakowanie
  • prace manualne
  • Wymagania

  • zdolności manualne
  • pracowitość
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • mile widziane kobiety
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
  • Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z pełnym wymiarem godzin
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • przeszkolenie przygotowujące do pracy
  • regularną, comiesięczną wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość dłuższej współpracy
  • Prosimy o dopisanie w nadesłanych aplikacjach (CV) następującej klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.

    29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.) Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.