Handlowiec- branża elektryczna
PRODAR
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

PRODAR - firma zajmująca się szeroko rozumianymi usługami specjalistycznymi oraz szkoleniami produkcyjnymi, obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko : Handlowiec- branża elektryczna Zakres obowiązków : · utrzymanie i rozwój relacji z aktualnymi Kontrahentami firmy · pozyskiwanie nowych Klientów · realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych · raportowanie wyników sprzedaży negocjacje handlowe Wymagania : · doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży elektrycznej · prawo jazdy kat.

B · komunikatywność · systematyczność, odpowiedzialność · wykształcenie minimum średnie Z nami zyskasz : · stabilne zatrudnienie · pracę na pełen etat · atrakcyjne wynagrodzenie · możliwość rozwoju zawodowego · możliwość pracy zdalnej Aplikuj Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922.)." W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści : Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PRODAR Adrian Pawłowski- Ginther z siedzibą w Bydgoszczy (85-059 Bydgoszcz, ul.

Unii Lubelskiej 4a) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dodatkowo Informujemy : "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest PRODAR Adrian Pawłowski-Ginther z siedzibą w Bydgoszczy (85-059 Bydgoszcz, ul. Unii Lubelskiej 4a.)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku