SPAWACZE: RÓŻNE METODY, WIELE LOKALIZACJI
Polworks Poland sp. z.o.o
Warsaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukujemy pracowników na stanowisko SPAWACZY, gotowych do podjęcia pracy od zaraz! Posiadamy wiele ofert na różne metody (zarówno MAG jak i TIG) na terenie całego kraju, przy spawaniu między innymi konstrukcji, mostów, kadłubów, rur i małych elementów.

Dopasujemy najkorzystniejszą ofertę do Twoich umiejętności!ok. Oldenburg : spawacz WIG 141 nierdzewka- Praca na 1 zmianę, - Praca na hali,- Grubość blachy - 1,5mm-6 mmUMIEJETNOŚĆ : - Czytania rysunku technicznego, - Ślusarza / montera konstrukcji stalowychok.

Bremerhaven : spawacz 135 / 136- Praca na 1 zmianę, - Praca przy konstrukcjach stalowych - Praca na haliok. Kolonii : spawacz 141 (aluminium)- Praca przy bakach na paliwo, - Blachy 2,5mm, - Praca na 2 zmianęok.

Rotenburg : spawacz 135 / 136- Praca na hali, - Praca przy budowie wózków widłowych, - Certyfikat potrzebny na 135- Umiejętność czytania rysunku technicznegoGwarantujemy : - niemiecką umowę o pracę i ubezpieczenie- atrakcyjne wynagrodzenie - zorganizowany nocleg - wsparcie polskich koordynatorek Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Polworks Poland Sp.

z o.o., z siedzibą w Legnicy, ul. Bratkowa 12. Przetwarzamy Państwa dane osobowe, aby dopełnić obowiązków, które wynikają z przepisów prawa związanych z zakresem naszej działalności lub w związku z wiążącą nas umową.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw można pozyskać bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

Mają Państwo prawo do : uzyskania dostępu do swoich danych, zażądania sprostowania Państwa danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku