Magazynier - operator wózka widłowego
Euro-Comfort Sp. z o.o.
Leszno, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko : MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Wymagania :

 • umiejętność pracy w zespole
 • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
 • bardzo dobra organizacja pracy
 • zdolności manualne, dokładność, rzetelność
 • chęć rozwoju
 • uprawnienia do obsługi wózka widłowego z UDT (warunek konieczny) Oferujemy :
 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy
 • zaplecze socjalne oraz świadczenia z funduszu socjalnego
 • bezpłatny dowóz pracowników z kierunków : Góra, Wschowa, Krobia, Bucz, Kościan, Borek, Krzywiń, Poniec, Gostyń, Śrem, Rawicz, Głogów
 • dodatkowe ubezpieczenie dla pracowników i członków rodzin(również dzieci) Zainteresowane osoby spełniające kryteria prosimy o przesłanie życiorysu na adres : Euro-Comfort Sp.
 • z o.o. ul. Spółdzielcza 49 64-100 Leszno tel. 65 525 22 43 Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli : Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

  2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji Część informacyjna : Zgodnie z art.

  13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Euro-Comfort Sp.

  z o.o. z siedzibą przy ul. Spółdzielczej 49, 64-100 Leszno. Z administratorem można kontaktować się pisemnie za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub e-mail : 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

  6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, 5) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 6) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku