Programista Java
Pentacomp
Białystok, podlaskie, Polska
2 d. temu
source : theprotocol

Wymagane, Java EE, Java, Hibernate, JBoss Application Ser, SOP, SOAP / REST, MAVEN / GRADLE, Spring Boot, SQLMile widziane, AngularSystem operacyjny, WindowsTwój zakres obowiązków, wykonywanie zadań programistycznych w technologii Java + znajomość wskazanych technologii, wytwarzanie nowej aplikacji dla klienta, czynny udział w pracach zespołów projektowych, praca w SCRUMminimum 3 letniego doświadczenia w programowaniu Java, znajomości Java w wersji 7 lub wyższej i Java EE w wersji 6 lub wyższej, znajomości technologii i doświadczenia w pracy z JPA lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) np.

Hibernate, EclipseLink, znajomości technologii i doświadczenia w pracy z dowolnym z serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, GlassFish, doświadczenia w pracy z webserwisami SOAP lub REST, doświadczenia w pracy z maven / gradle, znajomości technologii i doświadczenia w pracy z JUnit, znajomości frameworków Spring, Spring Boot, znajomości systemów kontroli wersji (np.

Bitbucket), znajomości i doświadczenia w pracy z SQL, doświadczenia w pracy z JIRA, znajomości i doświadczenia w pracy z metodologią DevOps, znajomości standardów wymiany danych w systemach ochrony zdrowia (np.

HL7 itp), doświadczenia w pracy z systemami ochrony zdrowiaTak pracujemy, wewnątrz organizacji, scrumTakie dajemy możliwości rozwoju, szkolenia wewnątrzfirmowe, szkolenia zewnętrzneBenefity, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, spotkania integracyjne, opieka stomatologiczna, firmowa biblioteka, brak dress code’u, kawa / herbata, parking dla pracowników, strefa relaksu, program rekomendacji pracownikówPentacomp, Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 25 lat.

Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki., Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku