Konsultantka/Konsultant eDiscovery, Zarządzanie Ryzykiem Nadużyć, Warszawa
EY
Warszawa, All, Poland
5 d. temu

Zespół Zarządzania Ryzykiem Nadużyć EY pomaga polskim i międzynarodowym firmom mierzyć się z problemem przestępstw i nadużyć gospodarczych.

Ludzie uwielbiają wysyłać maile i robią to na ogromną skalę. Stąd też, aby zapewnić szybką reakcję w znalezieniu dowodów elektronicznych w mailach i dokumentach, potrzebne było opracowanie skutecznego podejścia.

Tak powstało eDiscovery - śledczy przegląd maili i dokumentów na potrzeby dochodzeń wewnętrznych, postępowań sądowych lub przed organami administracji publicznej.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają :

Zostań częścią 40-osobowego zespołu, który łączy w sobie najlepsze cechy start-up’ów (innowacyjność, swoboda działania i brak anonimowości) oraz korporacji (komfortowe miejsce pracy, bezpieczeństwo finansowe, stabilność i benefity).

Będziesz miał możliwość wykorzystywanie najnowszych rozwiązań IT (NUIX, Relativity, XRY, UFED) do zbierania i przygotowywania danych elektronicznych z komputerów, serwerów, smartfonów i innych źródeł do wyszukiwania, przeglądu i wykorzystania jako dowody elektroniczne.

Przykłady naszych projektów :

 • pomogliśmy w ustaleniu, czy jeden z lokalnych banków był zaangażowany w szacowaniu kursów WIBOR, co wymagało analizy m.
 • in. maili, danych z komunikatorów Bloomberg i Thomson Reuters oraz tysięcy godzin nagranych rozmów,

 • gdy spór dwóch firm w zakresie praw własności intelektualnej trafił do sądu arbitrażowego w Norwegii, pomogliśmy w jego rozstrzygnięciu poprzez przygotowanie do analizy i oceny tysięcy rysunków i schematów technicznych, zapisanych m.
 • in. w formacie AutoCAD,

 • podczas postępowania wyjaśniającego na jednego z naszych klientów padło podejrzenie zaangażowania w praktyki korupcyjne.
 • Zweryfikowanie tych zarzutów wymagało zabezpieczenia i przygotowania danych do analizy z przeszło 1000 źródeł (komputery, serwery, nośniki zewnętrzne itp.

  które należały do blisko 200 pracowników Spółki.

  Twoje główne zadania : wspólna praca z ekspertami z różnych dziedzin, pracującymi nad rozwikłaniem trudnych i ciekawych łamigłówek problemów, z którymi firmy same sobie nie poradziły, dostarczając możliwość zapoznawania się z treścią dowodów elektronicznych, przygotowywanie do analizy danych i dokumentów z różnych źródeł komputerów, serwerów, smartfonów, chmury oraz innych nośników, rozwijanie naszego środowiska eDiscovery w zakresie dalszej automatyzacji, wprowadzanie nowych funkcjonalności, m.

  in. Technology Assisted Review (TAR), tłumaczenie maszynowe, analiza i automatyczna kategoryzacja danych, współpraca z naszymi klientami, pomagając im w przeglądzie danych oraz szkoląc w zakresie wykorzystywania Relativity, ciągłe rozszerzanie swojej wiedzy i umiejętności oraz zbieranie nowych doświadczeń, nowe wyzwania i zagadnienia, o istnieniu których jeszcze nie wiedzieliśmy przygotowując to ogłoszenie.

  Potrzebne umiejętności i doświadczenie :

  znajomość zagadnień oraz technologii związanych z branżą IT, umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności interpersonalne, dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego, gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą.

  Kogo szukamy : Szukamy osób zainteresowanych tematyką eDiscovery, które chętnie podejmują nowe wyzwania i chcą dalej rozwijać się technicznie i merytorycznie w obszarze dowodów elektronicznych.

  Oferujemy : pracę w Zespole, który pozwala rozwijać i doskonalić umiejętności zabezpieczania, identyfikacji i wykorzystania dowodów elektronicznych, współpracę z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w pracach dochodzeniowych, pracę na najnowszych rozwiązaniach IT.

  a także : kwalifikacje oraz certyfikaty indywidulną mapę szkoleń elastyczny czas i miejsce pracy dedykowanego Career Counselora program EY Care & Wellness i owoce w biurze biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

  Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

  O EY Polska

  Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

  Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

  Aplikuj i dołącz do nas!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku