PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) - WIESZANIE KURCZAKÓW
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o.
Krakow, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI (K / M) - WIESZANIE KURCZAKÓW - NIEMCYMiejsce pracy : Haren (Ems) region Dolnej SaksoniiZakres obowiązków : - Wieszanie uśpionych kurczaków na haki- Praca przy taśmieWymagania : - Wytrzymałość fizyczna- Umiejętność pracy w zespole- Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych- Mile widziany własny samochódOferujemy : - Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto / h + dodatki, po wdrożeniu stawka wzrasta do 15 € brutto / h- Zatrudnienie bezpośrednie w zakładzie docelowym w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie- Tanie obiady w stołówce zakładowej- Bezpłatną odzież roboczą- Wsparcie polskiego koordynatoraConcept Plus Sp.

z o. o. ul. Grottgera 26 PL 35-005 Rzeszów"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku