Pracownik Ochrony
ZPUE S.A.
Raciąż, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób.

Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Kluczowe zadania :

  • Ochrona powierzonych obiektów, obszarów i urządzeń;
  • Kontrola ruchu osobowo - materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu;
  • Podejmowanie interwencji w związku z zaistniałymi zagrożeniami.

    Nasze wymagania :

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych;
  • Znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office)

  • Mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony oraz uprawnienia do pracy z bronią;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność.

    Co oferujemy :

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dostęp do najnowszych technologii i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie;
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia.

    Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu :

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.

    A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ’

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.