Analityk/Programista SQL
Michael Page
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Analityk / Programista SQL

  • 33657 MP PL
  • Naszym klientem jest firma międzynarodowa, dostawca wysokiej jakości usług mobilnych. Firma zapewnia bezpieczeństwo zatrudnienia, a jednocześnie tworzy możliwości rozwoju osobistego, tak aby pracownicy mieli rzeczywisty wpływ na rozwój firmy i naszego biznesu.

    Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną.
  • Zakres obowiązków :

  • Wykonywanie raportów łączonych z baz Symfonii ERP oraz systemów zarządzania flotą i obiegu dokumentów
  • Tworzenie zaawansowanych widoków z baz do raportowania w QlikSense
  • Dobra znajomość Reporting Services oraz Integration Services
  • Edycja i wprowadzanie zmian w raportach już funkcjonujących
  • Zasilanie baz danych danymi otrzymywanymi od dostawców zewnętrznych
  • Analiza danych zawartych w bazach, pomoc użytkownikom w wyjaśnianiu / rozwiązywaniu problemów
  • Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)
  • Doskonała znajomość oraz doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • Znajomość procesów biznesowych w firmie handlowo-usługowej
  • Znajomość baz danych systemy Symfonia ERP (dodatkowy atut)
  • Znajomość systemu BI - QlikSense (dodatkowy atut)
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj

    i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od

    sprawdzonych pracodawców

    DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych