Praca dla Ciebie na budowach w Niemczech
Silbud Sp. z o.o.
Głubczyce, Opolskie
‎16 godz. temu
source : Lento.pl

Właśnie ruszamy z pracami na budowach! Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech. Praca gwarantowana od zaraz! Zatrudnimy pracowników do pracy w Niemczech w zawodach : 1.

cieśla 2. cieśla szalunkowy murarz 3. murarz 4. zbrojarz 5. całe brygady w tych zawodach 6. brygadzista, osoba ze znajomością j.

niemieckiego, czytająca rysunek techniczny Proponujemy : - pracę na budowach w Niemczech - zatrudnienie na umowę o pracę (na czas nieokreślony po okresie próbnym) Zapewniamy : - bezpłatny samochód służbowy na wyjazd do pracy - bezpłatne mieszkanie służbowe na terenie Niemiec - firma ponosi koszty przejazdu z kwatery w Niemczech na budowę ( paliwo ) - urlop wypłacany w Niemczech ( KASA SOKA BAU ) - składki społeczne są odprowadzane w Polsce A ponadto : podatki naliczane i odprowadzane w Niemczech ( możliwość uzyskania zwrotu podatku ) - koszty dojazdu z Polski do Niemiec do pracy można odpisać od podatku niemieckiego -istnieje możliwość uzyskania niemieckiego zasiłku rodzinnego kontakt tel.

32 4150153 tel. kom. 607 728 513

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku