Pracownik produkcji -Strzelin
MR JOB
Strzelin, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( rejestr : 5606 / 1) od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski, Niemiec i Norwegii świadcząc usługi HR.

Dla jednego z Klientów, z branży automotive w związku z otwarciem nowej linii produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stałe do zespołu na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy : Strzelin Wybranemu Kandydatowi oferujemy :

  • Atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie + BENEFITY takie jak dodatki do dojazdów, limit w kantynie pracowniczej,
  • umowę o pracę,
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • opiekę ze strony Konsultanta agencji pracy,
  • terminowe wynagrodzenie, Zadania na Stanowisku :
  • Praca przy maszynie produkcyjnej
  • Oznaczanie produktów odpowiednimi etykietami
  • Bieżąca kontrola jakości wyrobów
  • Przestrzeganie określonej technologii
  • Utrzymanie porządku i czystości przy stanowisku pracy
  • Raportowanie danych o procesie produkcji Od Kandydatów oczekujemy :
  • Gotowości do pracy 3 zmianowej, w systemie IV brygadowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne Dodatkowe atuty :
  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku, Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.
  • z o.o. moich danych osobowych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy.