Pracownik produkcji
DPKL
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta, firmy oferującej materiały dla pracowni techniczno-dentystycznych, poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko : Pracownik Produkcji Miejsce pracy : Warszawa Wilanów Czas pracy : poniedziałek-

 • piątek w godz. 7 : 00-15 : 15 Zakres obowiązków : wykonywanie czynności produkcyjnych konfekcjonowanie półproduktów obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych dbałość o stan techniczny używanych urządzeń produkcyjnych oraz sprzętu pomocniczego dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy wykonywanie innych prac zleconych Wymagania : wykształcenie średnie lub techniczne zawodowe kreatywność doświadczenie w zakresie obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych znajomość obsługi komputera (Microsoft Office) Klient oferuje : stałą pracę w dobrze rozwijającej się firmie możliwość ciągłego doszkalania się i rozwoju kompetencji ubezpieczenie medyczne i na życie (częściowo płatne przez pracownika) dobrowolne umowę o pracę wynagrodzenie 3000 PLN brutto (okres próbny);
 • następnie 3500 PLN brutto (kwoty do negocjacji w zależności od doświadczenia) osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

  Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  lub : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych.

  Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Informujemy, że : administratorem Pana / i danych osobowych zawartych w przekazanych przez Pana / Panią dokumentach aplikacyjnych będzie Katarzyna Łasiewicka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DPKL Katarzyna Łasiewicka z siedzibą w Warszawie przy ul.

  Rembielińskiej 20 / 230, 03-352 Warszawa; Pana / i dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej przez Pana / ią zgody (art.

 • 6 ust. 1 pkt a) RODO); odbiorcą Pana / i danych osobowych będzie nasz Klient posiada Pan / i prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
 • posiada Pan / i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Oświadczenie o cofnięciu zgody prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres : lub pocztą tradycyjną na adres ul. Rembielińskiej 20 / 230, 03-

 • 352 Warszawa; ma Pan / i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan / i, iż przetwarzanie danych osobowych Pana / i dotyczących narusza przepisy prawa;
 • podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji; Pańskie dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pan / i zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także w celu przyszłych rekrutacji.

 • W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji Pańskie dane zostaną usunięte po upływie 3 lat od ich otrzymania;
 • W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji odbiorcami Pana / i danych będą podmioty, które zlecą Administratorowi Danych przeprowadzenie rekrutacji w celu poszukiwania dla nich pracownika lub współpracownika o kwalifikacjach, które Pan / i potencjalnie posiada.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku