Operator wózka widłowego
Adecco Poland Sp. z o.o.
Płock, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów / -tek na stanowiska :

Zadania :

  • załadunek i rozładunek towaru,
  • kompletacja zamówień.
  • Wymagania :

  • Aktualne uprawnienia UDT,
  • Mile widziane doświadczenie.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia,
  • Zatrudnienie na dłuższy czas,
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych