Pracuj w Holandii na szklarni z różami
FIDESS
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : Pracownik przy różach, praca stała Praca w Holandii w okolicach Luttelgeest. Praca wewnątrz, na hali / szklarni przy różach.

Zakres obowiązków to prace manualne takie jak przycinanie, pielęgnacja, pakowanie itp. Praca na długi okres czasu, nawet kilka lat.

Wymiar godzinowy pracy wynosi średnio 40h w tygodniu + nadgodziny (dodatkowo płatne 125% i 150%). Praca stała. Oferujemy : -

stałą pracę i stałe godziny pracy - zakwaterowanie (€95 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy (samochód służbowy lub rower) -

ubezpieczenie (€23.60 tygodniowo) - stawkę godzinową gwarantowaną (€9.75 brutto / h) - wypłaty tygodniowe - legalne zatrudnienie Praca dla każdego, wymagamy tylko chęci i dyspozycyjności do pracy.

Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy. Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania? Zadzwoń : +48327390079 +48533282372 Agencja FIDESS 44-

370 Pszów, Pszowska 555 +48327390079 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia.

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii; FIDESS Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ : 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

 • dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku