Dociepleniowiec
REM-BUD COMFORT Sp. z o. o. Sp. k.
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy samodzielnych monterów lub brygad min. 5 osobowych. Zakres obowiązków : docieplenia budynków oraz wykończenia wnętrz.

Wybranym kandydatom oferujemy zakwaterowanie oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Praca na terenie woj.

śląskiego. Mile widziane : montażysta rusztowań, obsługa podestów ruchomych. Kontakt : 603 647 961 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.

6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest REM-BUD COMFORT sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Katowicach, 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji -

na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji 4) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody 5) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku