magazynier z kat. B, bezpłatny transport
Randstad Polska
Wołów, Polska
2 d. temu

Posiadasz prawo jazdy kat. B? Szukasz pracy?

Świetnie się składa!

Poszukujemy pracowników transportu wewnętrznego do fabryki B / S / H / . Miejsce pracy : Wrocław, ul. Żmigrodzka 143

Poznaj nas bliżej :

https : / / www.randstad.pl / bsh-wroclaw /

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa 26,70 zł / godz
  • premia wskaźnikowa do 825 zł brutto miesięcznie (od 1,62 do 4,91 zł brutto / h)
  • premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • pracę w systemie III zmianowym
  • stabilne warunki
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez B / S / H / po okresie próbnym
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia (ul. Żmigrodzka 143)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • bogaty pakiet socjalny RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne)
  • bezpłatny transport na trasach : Wołów- Brzeg Dolny- Oborniki Śląskie, Syców- Oleśnica- Wrocław oraz Milicz- Trzebnica- Wrocław
  • oferujemy bezpłatne wsparcie : psychologiczne, prawne i porady finansowe (program EAP) dla pracowników i ich rodzin
  • zadania

  • transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
  • obsługa wózka typu milk run (nie potrzeba uprawnień UDT)
  • prace porządkowe
  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska
  • oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia w pracy na magazynie lub produkcji (mile widziana praca z użyciem skanera, obsługa wózka jezdniowego)
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dbałości o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47