specjalista ds. administracji z j. obcym
Randstad
Katowice, Śląskie
5 d. temu

job description

Lubisz pracę z liczbami, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic?

Chciałabyś podjąć pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu, która stworzy przed Tobą realne możliwości rozwoju?

Znasz języki obce (niemiecki / angielski)?

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w godzinach 8 : 00-16 : 00
  • możliwość realizacji części etatu zdalnie
  • atrakcyjny pakiet benefitów, a w nim : prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie do posiłków, system kafeteryjny ze zniżkami do sklepów i restauracji
  • zadania

  • praca z MS Excel oraz z systemem SAP
  • analiza oraz opracowanie raportów płacowych oraz płatności
  • audyt wyników oraz raportów pod względem zgodności z obowiązującymi przepisanymi w danym kraju oraz wewnętrznymi regulacjami
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów płacowych
  • opracowywanie i zbieranie danych na potrzeby naliczania płac
  • ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz z wewnętrznymi działami firmy
  • odpowiadanie na pytania pracowników w języku obcym
  • oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość języka niemieckiego (min. B1 / B2) będzie dodatkowym atutem
  • dobrej znajomości programu Excel
  • zdolności analitycznych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych