Młodszy konsultant ds.cen transferowych
Grupa PKF Polska
Warszawa, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

PKF TAX&Legal Chamera Orczykowski jest częścią Grupy PKF Polska. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International.

W ramach spółki realizujemy usługi doradztwa podatkowego oraz prawnego dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Zakres obowiązków

  • współuczestnictwo w sporządzaniu projektów dokumentacji cen transferowych pod nadzorem Koordynatora lub Menadżera,
  • współuczestnictwo w sporządzaniu projektów analiz benchmarkingowych pod nadzorem Koordynatora / Menadżera,
  • wsparcie Zespołu w zakresie przygotowywania opinii, alertów, artykułów prasowych z zakresu cen transferowych,
  • udział w innych bieżących projektach z zakresu prawa podatkowego.
  • Wymagania

  • ukończone studia wyższe mile widziane z zakresu ekonomii i / lub prawa,
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych i analiz benchmarkingowych mile widziane,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.
  • Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Szkolenie merytoryczne
  • Szkolenie językowe
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport)
  • Program poleceń pracowniczych
  • W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art.

    22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.