pracownik konfekcji
Randstad
Tczew, Pomorskie
4 d. temu

job description

Chcesz wykonywać lekką pracę na produkcji? Masz dość męczących dojazdów? Nie lubisz pracować w nocy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy blisko domu!

oferujemy

  • pracę w systemie 2-zmianowym (6.00-14.00 oraz 14.00-22.00)
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny)
  • pakiet RandstadPlus - opieka medyczna, karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online
  • opiekę konsultanta od pierwszego dnia pracy
  • zadania

  • składanie opakowań kartonowych
  • pakowanie wyrobów gotowych do kartoników
  • oczekujemy

  • wysokiej motywacji i chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy od zaraz
  • zaangażowania
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych