Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta
Randstad Polska
Warszawa, Polska
1 d. temu

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi klienta.. Jeżeli masz już pierwsze doświadczenie i chcesz się dalej rozwijać u lidera z branży FMCG.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

oferujemy

  • możliwość rozwoju u jednego z Liderów z branży FMCG
  • umowa o prace tymczasową
  • pracę na pełen etat
  • lokalizacja : Warszawa Praga - Południe
  • stawka 25 brutto / h
  • zadania

  • Rejestrację i koordynację realizacji zamówień kluczowych klientów zgodnie z wymogami klientów,
  • Utrzymywanie bieżącej komunikacji z klientami odnośnie dostępności poszczególnych produktów, awizacji oraz innych zapytań klientów,
  • Współpracę z innymi działami Planowania Łańcucha Dostaw PepsiCo celem realizacji zamówień kluczowych klientów na założonym poziomie serwisu,
  • Współpracę z KAM w obszarze listingu, de-listingu, promocji oraz realizacji zamówień kluczowych klientów,
  • Zapewnienie dostaw produktów do grupy klientów kanału OT oraz HoReCa z magazynów regionalnych i centralnych zgodnie z polityką dystrybucyjną,
  • oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane z obszaru związanego z logistyką) mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji MS Office (głównie Excel, Power Point ) warunek konieczny,
  • Doświadczenie we współpracy z klientami / konsumentami mile widziane,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Postawa pro-kliencka,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Samodzielność
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47