pracownik magazynu
Randstad Polska
Radom, Polska
4 d. temu

Jeśli jesteś zainteresowany / a stabilną pracą na magazynie w Radomiu - nie masz uprawnień na wózek to nie przeszkoda, gdyż możesz je zrobić w trakcie zatrudnienia - aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści " magazyn ", a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o tej pracy.

oferujemy

  • wynagrodzenie już od 3800 brutto
  • możliwość dłuższej współpracy na podst. umowy o pracę tymczasową (opłacamy wszystkie składki, można ubezpieczyć członków rodziny, płatne urlopy)
  • dofinansowanie do obiadów np. zupa za 1zł a zestaw dnia za 6zł
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i w systemie 4-brygadowym
  • parking firmowy oraz dogodny dojazd komunikacją miejską
  • pakiet benefitów Randstad Plus : opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • zadania

  • załadunek i rozładunek kontenerów
  • odbieranie gotowych wyrobów za pomocą wózka elektrycznego
  • prace magazynowe i ręczne przemieszczanie towarów
  • oczekujemy

  • ważne prawo jazdy kat. B lub uparwniania na wózek widłowy bez UDT lub z UDT
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4-brygadowym (4 dni pracy- 1 dzień wolnego, 4 dni pracy- 2 dni wolnego)
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy !
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47