Spedytor(ka) Międzynarodowy
LINK Sp. z o.o.
Wiązowna
27 d. temu

Zakres obowiązków :

  • bieżąca współpraca z podwykonawcami świadczącymi usługi transportowe
  • organizacja i nadzór nad realizacją usług transportowych realizowanych przez podwykonawców
  • koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych
  • poszukiwanie nowych podwykonawców usług transportowych
  • monitorowanie rynku usług transportowych w relacjach międzynarodowych
  • Wymagania :

  • doświadczenie w Dziale Spedycji lub w Dziale Obsługi Klienta w branży TSL
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z działalnością transportową
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
  • samodzielność w działaniu i zdolność pracy pod presją czasu
  • umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet motywacyjny
  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj