Mechanik samochodowy LĘBORK
Continental Car
Lębork, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Serwis samochodowy poszukuje samodzielnego mechanika samochodowego z doświadczeniem i zaangażowaniem w pracy do swojego zespołu.

Oferujemy : - umowę o pracę po okresie próbnym - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności wypłacane na czas - Pracę w dobrze rozwijającej się firmie - Pracę w świetnie wyposażonym warsztacie - Miłą atmosferę w pracy Oczekujemy : - Doświadczenia na stanowisku mechanik samochodowy - Zaangażowania i sumienności w realizacji powierzonych zadań - Uczciwości i punktualności Nie liczy się wykształcenie tylko doświadczenie i umiejętności! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail : lub kontakt telefoniczny pod nr.

606 310 110 Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku