Kierowca CE – 2500 € - Düsseldorf – Walkingfloor
Luksmann
Kraków, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko : Kierowca CE 2500 € - Düsseldorf Walkingfloorregion zatrudnienia : Düsseldorf, Nadrenia Północna-WestfaliaPodstawowe obowiązki : prowadzenie pojazdu typu ciągnik siodłowy + naczepa z ruchomą podłogą w systemie Joloda, wywrotka lub BDFprzewóz towarów na trasach krótkobieżnych lub dalekobieżnychprzewóz materiałów sypkich lub pocztyzabezpieczenie towaruOferujemy pracę na przejrzystych warunkach : praca od poniedziałku do piątku, zmiany dzienne i nocneniemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcąpracę w dobrze prosperującej firmiewynagrodzenie na umowie w wysokości 2400-2500 € brutto (trasy dalekobieżne) lub 2200-2300 € brutto (trasy krótkobieżne)diety w wysokości 12 / 24 € netto dziennieKażdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy : pracę w stabilnej finansowo firmie terminowość wynagrodzeń,prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,opłacane składki emerytalne nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,27 dni płatnego urlopu wypoczynkowegoWymagamy : prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcyminimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CEpodstaw w komunikacji w j.

niemieckim, angielskim lub rosyjskimSzczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. +48 500800870aplikuj : rekrutacja luksmann.

plZapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku