Operator wózka jezdniowego
Quality & Human Services Sp. z o.o.
Sosnowiec
4 d. temu

Zakres obowiązków :

  • dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • obsługa wózka widłowego,
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji,
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń.
  • Od osób aplikujących oczekujemy :

  • uprawnień do obsługi wózków jezdniowych,
  • aktualnych badań psychotechnicznych,
  • zaświadczenia o zdaniu egzaminu UDT,
  • gotowości do pracy zmianowej (2 zmiany 6-14, 14-22),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • praktycznej umiejętności załadunku / rozładunku samochodów,
  • punktualności.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez pośrednictwa agencji pracy),
  • terminowość wynagrodzeń,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • premię absencyjną,
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych.
  • Zgłoś tę pracę