Elektryk od 3.000 € netto ! Niemcy, Holandia
injobs.pl Sp z o.o Zweigniederlassung Deutschland
Warsaw, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Obecnie dla naszych klientów w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko : ElektrykStawki w Niemczech od : 13€ / h + 7 € diety do każdej przepracowanej godziny !!! brak zeitkonta ( wszystkie godziny i nadgodziny wypłacane w miesiącu) !!! Komunikatywna znajomość języka, zoorganizowane zakwaterowanie ( odliczane od wypłaty)13 € -14€ / h netto ( na rękę) + darmowe mieszkanie przez pracodawcę, brak zeitkonta ( wszystkie godziny + nadgodziny wypłacane w miesiącu) - Wystarczy podstawowa znajomość j.

niemieckiego14 + 50 dieta / dzień brak zeitkonta ( wszystkie godziny + nadgodziny wypłacane w miesiącu) - Wystarczy podstawowa znajomość j.

niemieckiegoJest możliwość pracy w duecie ( jedna osoba ze znajomością j. niemieckiego )oferta dla osób bez znajomości j.

niemieckiego !14 € / h + 6-7€ diety doliczanej do każdej przepracowanej godziny pomoc w organizacji zakwaterowania. Stawki dla pomocników elektryka : 12,40€ / h + 40 dieta - wystarczy podstawowa znajomość j.

niemieckiegoStawki w Holandii570 € tygodniowo (40h) + darmowe mieszkanie . Wymagany min podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiegoJest możliwość pracy w zespołach 2 osobyProsimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym : "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.

pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17 / 4, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO.

Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji.

Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania.

Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info injobs. pl "

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku