Pracownik budowlany - wykończeniówka - bez pośredników, z zakwaterowaniem
Optime Pro GmbH
Niemcy
1 d. temu
source : Jobs.pl

Oferujemy długotrwałą pracę w Niemczech przez cały rok, pracę na umowie bez polskich pośredników.

Opis stanowiska :

  • ogólne prace wykończeniowe,
  • malowanie, szpachlowanie, regipsy
  • tapetowanie,
  • przygotowywanie ścian pod malowanie, szpachlowanie, obklejanie, szlifowanie
  • Wymagania :

  • kwalifikacji zawodowych, minimum 2 lat doświadczenia;
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego do porozumiewania się w pracy
  • prawo jazdy B
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy
  • Oferujemy :

  • stabilną pracę przez cały rok
  • Niemiecką Umowę o pracę bez polskich pośredników
  • Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych, ubezpieczenia itd. Pomoc w urzędzie podatkowym...
  • d armo w e zakwaterowanie dla pracujących
  • składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz emery talne. E m erytura niemiecka
  • możliwość pobierania tygodnowych zaliczek
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • dodatki za nadgodziny, pracę dodatkową
  • Dodatkowe informacje :

  • Mile widziana jest gotowość do robienia nadgodzin.
  • Zakres prac : ocieplenia, docieplenia, malowanie, praca przy dociepleniach, elewacja, wykończenia,
  • Premia 400€ dla nowych pracowników przyjętych w sierpniu 2020. Przy aplikacji prosimy podać (wpisać) : 'sierpień 2020 - Premia'
  • Zgłoś tę pracę