Asystent działu zakupów
LSJ HR Group
Lipiany, Polska
4 d. temu

Dla naszego klienta skandynawskiej firmy z branży produkcyjnej posiadającej swój oddział w Lipianach, poszukujemy osoby która chce rozpocząć swoją karierę w dziale zakupów.

Nasze oczekiwania :

  • dobra znajomość pakietu MS Office w tym dobra znajomość Excela
  • wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów
  • doświadczenie w pracy w dziale logistyki lub zakupów będzie atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w skandynawskiej organizacji
  • możliwość rozwoju w dziale zakupów i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze w bardzo stabilnej firmie
  • wsparcie w wykonywaniu obowiązków, gruntowne szkolenie i pomoc doświadczonych specjalistów
  • Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

    Zakres obowiązków :

  • składanie zamówień produkcyjnych w oparciu o system ERP
  • kontakt z dostawcami polskimi i zagranicznymi
  • organizacja dostaw "just in time"
  • dbanie o porządek i niezbędne dane w systemie Navision
  • analiza stanów magazynowych i dostosowywanie zamówień do potrzeb firmy
  • wprowadzanie danych do systemu
  • potwierdzanie zamówień i ich zgodności w systemie i z dostawcami
  • praca z danymi produkcyjnymi
  • praca w międzynarodowym środowisku produkcyjnym
  • Zgłoś tę pracę