Mystery Shopper w salonie samochodowym
CEE Experts by L.M. International Group
Poznań, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np.

tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO / SSC.

Oferujemy zlecenia dla Tajemniczego Klienta w salonach samochodowych.

Zakres obowiązków :

  • Odbycie wizyt jako Tajemniczy Klient w wyznaczonych salonach samochodowych
  • Obserwacja przebiegu procesu sprzedaży w salonie
  • Weryfikacja standardów panujących w salonie
  • Ocena jakości obsługi klienta
  • Dokumentacja sytuacji zaobserwowanych w salonie
  • Wypełnienie ankiety po zakończonym audycie
  • Wymagania :

  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Zwracanie uwagi na szczegóły
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Otwartość na wyzwania
  • Elastyczność czasowa mile widziana
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • Szybki proces zatrudnienia
  • Umowę zlecenie
  • Szkolenie online przed przystąpieniem do audytu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Aplikuj