Sprzątanie 3/4 Wrocław
Poziom Polska sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowo-czystościowych. Poszukujemy Osoby na stanowisko : Pracownik sprzątający.

Lokalizacja działania : Wrocław (ul. Robotnicza). Oferujemy : -umowa o pracę, -3 / 4 etatu, -praca od poniedziałku do piątku, - godziny pracy 06 : 00 - 12 : 00.

Wymagania : -Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, -dokładność i staranność, -punktualność i odpowiedzialność, -sumienne wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Zakres obowiązków : - sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych. Kontakt : 795575144 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE."

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku