Młodszy Specjalista firmy marketingowo-szkoleniowej
dział rekutacji
Katowice, Śląskie
20 d. temu
source : Lento.pl

Rozpoczynamy rekrutacje! Do nowo otwartego biura w ścisłym centrum Katowic poszukujemy osób na stanowisko : Młodszy Specjalista Szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu a wraz z rozwojem naszej placówki podwyższą swoje kompetencje oraz doświadczenie zawodowe.

Główne zadania / odpowiedzialność :

  • Prowadzenie rozmów negocjacyjnych w tym : obsługa klientów, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, raportowanie działań.
  • Budowa i podtrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych
  • Współpraca zespołowa. Wymagania :
  • Komunikatywność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy.
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku- praca na stałe, na pełny etat. Mile widziane :
  • osoby młode, chcące podnieść swoje kwalifikacje. zawodowe, szkolimy od podstaw!
  • prawo jazdy kat. B. Oferujemy :
  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość awansu w ramach struktur oraz system szkoleń.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych