Pomoc księgowej
Pharma Centrum Group
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem naszej Spółki poszukujemy do zespołu pomocy księgowej. Opis stanowiska :

  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Układanie dokumentów
  • Ewidencjonowanie i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowego
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Uzgadnianie kont księgowych
  • Uzgadnianie sald, wyjaśnianie różnic oraz niezgodności faktur etc.
  • drukowanie, archiwizowanie i numerowanie dokumentów księgowych
  • inne prace zlecone przez główną księgową Wymagania :
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność sporządzania analiz i raportów, zdolności analityczne, umiejętność logicznego myślenia
  • Dobrą znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, zwłaszcza Excel
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów
  • Rzetelność, dokładność, sumienność
  • Pozytywne nastawienie do pracy w grupie i wspólnie realizowanych celów Oferujemy :
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Zgłoś tę pracę