Operator Maszyn/praca produkcyjna/Katowice
Randstad Polska
Katowice, Polska
4 d. temu

Szukasz stabilnej pracy w dogodnej lokalizacji w Katowicach? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i w prosty sposób Aplikuj!

oferujemy

  • praca w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • umowa o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • premie miesięczne, kwartalne, roczne i wakacyjne
  • benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa i wiele innych)
  • praca w dogodnej lokalizacji Katowice Zawodzie blisko centrum przesiadkowego.
  • zadania

  • obsługa linii produkcyjnych : ustawianie i praca na urządzeniach oraz maszynach wchodzących w jej skład
  • praca na podstawie planów i rysunków
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów i kontrola w zakresie przewidzianym dla operatora
  • sygnalizowanie problemów technicznych (np. zacięć maszyny i jakościowych na liniach oraz bezzwłoczne próby ich rozwiązania samodzielnie
  • rework / naprawa wadliwie wyprodukowanych sztuk produktów
  • oczekujemy

  • doświadczenia jako operator maszyn
  • umiejętności oraz chęci samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych ze sprzętem oraz montażowych
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjności do pracy w 3 zmianach
  • znajomości rysunku technicznego lub chęci i gotowości nauczenia się go
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47