Pielęgniarka/Pielęgniarz Medycyny Szkolnej
Neuca
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
3 d. temu
source : Goldenline

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

opiekę medyczną nad uczniami, udzielanie pierwszej pomocy w wypadkach i zachorowaniach oraz zapewnienie im opieki, przeprowadzanie bilansów zdrowia i fluoryzacji.

Od kandydatów oczekujemy :

wykształcenia kierunkowego, umiejętności nawiązywania dobrego kontaktu z dziećmi, bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności, cierpliwości i opanowania, umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy :

indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia, pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Budujemy ogólnopolską sieć przychodni Świat Zdrowia". Wprowadzamy w nich zdrowe innowacje m.in. telemedycynę. Prowadzimy badania kliniczne.

Dzięki temu udostępniamy naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju a pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Twórz z nami przyszłość opieki na polskim rynku zdrowia.

Obecnie do Przychodni Medic Klinika Sp. z o.o. poszukujemy pracowników na stanowisko :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku