Lektor/Nauczyciel języka angielskiego
Euro-Forum
Gdańsk, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy lektorów języka angielskiego do prowadzenia kursu (w ramach projektu unijnego) na terenie województwa pomorskiego (Gdańsk).

Zajęcia będą odbywać się w godzinach popołudniowych, poziom zaawansowania A1 / A2 B1 / B2Szukamy osób, które charakteryzuje : -zaangażowanie oraz chęć uczenia języka obcego -biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie -wykształcenia kierunkowego - minimalne doświadczenie zawodowe nie powinno być krótsze niż 2 lata lub co najmniej 200 przeprowadzonych godzin szkolenia -systematyczność i dyscyplina w pracy -kreatywność i elastyczność -umiejętność motywowania i wyznaczania realnych celów kursuOferujemy : -otwarte i przyjazne podejście do każdego lektora -elastyczne godziny pracy dostosowane do nauczyciela -pracę w dynamicznie rozwijającym się młodym zespole -dostęp do materiałów szkoleniowychUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku