Spedytor Międzynarodowy - Transport Lotniczy
FERCAM POLSKA Sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i nadzór nad procesami transportowymi (lotniczy) w tym :
  • Negocjowanie stawek frachtowych z armatorami i liniami lotniczymi;
  • Współpraca z przewoźnikami i agencjami celnymi : poszukiwanie partnerów, negocjowanie stawek, nadzór nad jakością wykonywanych usług;
  • Analizowanie rynku TSL oraz podążanie za trendami i aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań w ramach działu Multimodal;
  • Regularny monitornig zleceń;
  • Aktywne poszukiwanie i współpraca z partnerami zagranicznymi;
  • Koordynowanie projektów / zleceń w aktywnej współpracy między klientami i działem sprzedaży;
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i rozwój biznesu w podległym biurze;
  • Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość zagadnień z zakresu transportu lotniczego oraz zagadnień celnych ( min. 2 lata doświadczenia na stanowisku bez doświadczenia, prosimy nie aplikować )
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • To oferujemy

  • interesującą pracę w stabilnej międzynarodowym firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy
  • umowa o pracę
  • praca w miłej atmosferze w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie (z systemem motywacyjnym)
  • możliwość rozwoju osobistego
  • ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe informacje

  • Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę operacyjną zleceń, dotyczących transportu lotniczego.
  • FERCAM POLSKA Sp. z o.o.

    Firma transportowo spedycyjna FERCAM została założona w 1949 roku w Bolzano (Włochy). Obecnie posiada ponad 3500 ciągników siodłowych oraz 1350 różnego rodzaju przyczep i naczep.

    Firma jest reprezentowana przez 65 biur we Włoszech i 33 w innych krajach Europy (trzy biura w Polsce - Grodzisk Mazowiecki, Gdynia i Poznań).