Doradca Klienta Biznesowego Mobile
Orange Polska S.A.
Lublin, lubelskie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno Jesteśmy zespołem kilkunastu handlowców specjalizujących się w sprzedaży oraz doradztwie usług telekomunikacyjnych.

Naszym zadaniem jest pozyskiwanie i współpraca z klientami z segmentu LME. Tworzymy wyjątkową grupę ekspertów, ponieważ odpowiadamy za negocjowanie dużych wartości kontraktów.

Jeśli chcesz rozwijać biznes swoich klientów zaaplikuj!

Nasz standard : umowa B2B

umowa B2B

wsparcie finansowe na start - pakiet startowy

szkolenia produktowe i sprzedażowe

premia uzależniona od wyników

Zadania

bezpośrednia współpraca z Klientem Biznesowym (segment LME)

sprzedaż usług telekomunikacyjnych

Pasujesz do nas jeżeli

masz gotowość do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej

posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B lub usług telekomunikacyjnych

lubisz wyzwania sprzedażowe i skutecznie pozyskujesz nowych Klientów

masz prawo jazdy i własny samochód

Mamy dla Ciebie

smartfon o wartości 1500 PLN

Karta sportowa - preferencyjne warunki

Opieka medyczna - preferencyjne warunki

Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych