Przedstawiciel handlowy
CLAAS
Kalisz
1 d. temu

Ihre Aufgaben :

Zakres obowiązków :

  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie bazy klientów na podległym terenie
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji na podległym terenie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • udział w szkoleniach produktowych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ihr Profil :

    Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia minimum średniego
  • podstawowej znajomości branży maszyn rolniczych
  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów
  • znajomości technik negocjacyjnych
  • prawa jazdy kat. B
  • Zgłoś tę pracę