Dev/Ops Engineer
ING Tech Poland
Katowice, śląskie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Szukamy Ciebie jeśli

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (lub w trakcie) preferowany profil IT
  • Posiadasz znajomość jednej z wymienionych technologii : Windows, UNIX, Red Hat Linux, Oracle, SQL Server
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego, która umożliwi realizację projektów w międzynarodowym środowisku
  • Posiadasz entuzjazm i chęć rozwoju w obszarze IT Security
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespo
  • Dodatkowo zapunktujesz za :

  • Znajomość rozwiązań typu SIEM (Arcsight, Splunk, QRadar)
  • Znajomość SCRUM, ITIL oraz COBIT
  • Jak pracujemy

    Zespół wspiera globalnych klientów w zakresie wdrażania usług oraz monitorowania zdarzeń bezpieczeństwa dla aplikacji bankowych.

    W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy.

    Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

    Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

  • umowa o pracę
  • taki rodzaj umowy oferujemy

  • 8 : 00-16 : 00
  • w tych godzinach pracujemy

  • ul. Konduktorska 35, Katowice
  • tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    40% - Wdrażanie nowych rozwiązań bezpieczeństwa IT

    40% - Implementacja reguł IT Security dla aplikacji bankowych

    20% - Testowanie oraz podnoszenie jakości scenariuszy IT Security

    Pozostałe wymagania

  • Znajomość Metodyki Agile
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych