Helpdesk/Gdynia Redłowo
Recrew Hr
Gdynia, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Recrew HR poszukuje dla jednego z klientów, osoby na stanowisko : Helpdesk Lokalizacja : Gdynia Redłowo Oferujemy : -

Wynagrodzenie zasadnicze + premie -Płatne szkolenie -Świetną lokalizację (3 min od stacji SKM Gdynia Redłowo) -Nowoczesne środowisko pracy -

Młody zespół -Zatrudnienie bez pośrednictwa agencji Obowiązki : -Telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń obsługowych i reklamacji.

 • Telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń usterek i awarii. -Rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych. -Aktualizacja danych kontaktowych klientów.
 • Oczekiwania wobec Kandydata : -Łatwości w nawiązywaniu kontaktów. -Mile widziana umiejętność usuwania podstawowych problemów technicznych w środowisku Windows, konfiguracji urządzeń podłączanych do internetu.

 • Dodatkowym atutem będzie ogólna znajomość zagadnień związanych z TVK ( DTV, BVD, telefon, internet) Zainteresowane osoby zachęcamy do wysyłania CV! Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

  z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.

  V. INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt : Al.

  Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk) Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

  6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.

  Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku