Malbork-Sprzątanie
Sanpro
Tczew, Pomorskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Sanpro Consulting BPO dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby do wykonania usługi jako Osoba sprzątająca. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dbanie o czystość terenu zewnętrznego na terenie Malborka Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.

00-14.00 . Wymagania : prawo jazdy kat. T wykształcenie minimum podstawowe doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętność planowania i organizacji pracy sumienność i terminowość Zadzwoń : poniedziałek-

piątek 8 : 00-16 : 00 727-003-0 36 lub 510-011-835 16 : 00-21 : 00 717- 110-144 lub wyślij wiadomość (CV) przez portal OLX Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego do zadań Osoby Sprzątającej , oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85 / 87

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku