Doradca ds. Nieruchomości / Handlowiec / Agent / Pośrednik
M Kwadrat sp. z o.o.
Brwinów, Mazowieckie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

M Kwadrat sp. z o.o. obecnie poszukuje do filii w Otrębusach osób na stanowiska : Doradca ds. NieruchomościOferujemy : wysokie prowizje możliwość rozwoju zawodowego przyjazną atmosferę profesjonalne szkolenia wprowadzające dużą elastyczność dostęp do olbrzymiej bazy danych nieruchomości najlepsze narzędzia pracy (m.

in. laptop, telefon kom.) nowoczesnej narzędzia do promocji ofert natychmiastowy startOd kandydatów oczekujemy : otwartość na nowe wyzwania umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy doświadczenie handlowe prawo jazdy i własny samochód punktualność również mile widziane osoby po 45 roku życia,Dołącz do nas i stań się częścią kultury przedsiębiorczości M KWADRAT, gdzie pracowitość i zaangażowanie są nagradzane i gdzie każdy człowiek jest szanowany.

Prześlij swoje CV na lub zadzwoń pod numer tel. 515 400 000 i umów się na rozmowę. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M Kwadrat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym z siedzibą w Otrębusach przy ulicy Warszawskiej 58, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.

08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku