Pracownik do obsługi maszyn blisko granicy
AX JOB UG
Poznan, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Niemiecka agencja pracy tymczasowej AX JOB z siedzibą w Görlitz poszukuje kandydatów na stanowisko : Pracownik do obsługi maszyn czyszczących Dla naszego Klienta szukamy 10 osób do pracy przy czyszczeniu skrzynek na owoce z użyciem maszyny czyszczącej oraz ich składowanie i paletowanie.

Jedyne czego oczekujemy to : ️ gotowości oraz chęci do wykonywania prostych prac fizycznych ️ mile widziane prawo jazdy kat.

B oraz auto na dojazd do pracy Proponujemy : ️ legalne zatrudnienie (niemiecka umowa o pracę) ️ stawkę godzinową : 11,5 euro brutto ️ darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy ️ pracę w systemie zmianowym : 6-14, 14-22, 22-6 ️ szkolenie wdrożeniowe niezbędne do samodzielnej realizacji zadań ️ dodatki wg iGZ 25% za nadgodziny i nocki, 50% za niedzielę, 100% za święta przypadające w Niemczech Lokalizacja : SangerhausenOsoby zainteresowane zapraszam do wysłania CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Do aplikacji prosimy o napisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku