Mechatronik/Elektryk samochodowy - Niemcy
Goslik Consulting
Poznan, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Niemiecka Firma zatrudni w Mercedesie na niemieckich warunkach osoby na stanowisku Mechatronikow / Elektryków samochodowychMiejsce pracy : Niemcy / BerlinOpis stanowiska pracy : Praca polega na montażu podzespołów elektrycznych w samochodachWymagania : - Ukończyłeś kurs techniczny.

Konieczne jest odpowiednie doświadczenie zawodowe.- Jesteś zmotywowany- Możesz pracować niezależnie.- Posiadanie prawa jazdy B- niemiecki nie wymaganyOpis oferty : - niemiecka umowę o pracę- Wynagrodzenie : od 2500 euro / netto / miesiąc- Zapewnione zakwaterowanie jednoosobowe- Możliwość pracy w nadgodzinach- Praca na długi okres czasu- Opieka koordynatorówKRAZ Nr 14449UWAGA!!Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wmojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekstjednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku