operator wózka widłowego UDT
Randstad Polska
Gliwice, Polska
6 d. temu

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe UDT? Chcesz rozwijać swoje umiejętności na stanowisku magazyniera?

Mamy dla Ciebie ofertę od zaraz! Wyślij swoje CV już dziś lub SMS o treści "UDT" na numer telefonu 693470027!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową,
  • po przepracowaniu 6 miesięcy możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie,
  • pracę w systemie trzech zmian od poniedziałku do piątku : 6 : 00-14 : 00; 14 : 00-22 : 00; 22 : 00-6 : 00,
  • wynagrodzenie od 4100,00zł brutto / mc,
  • premie godzinowe,
  • dodatek transportowy 2,50zł / dzień,
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej 6zł / dzień,
  • długą, płatną przerwe - 25 minut,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • pracę z najnowszą technologią.
  • zadania

  • obsługa wózka widłowego typu Linde,
  • załadunek i rozładunek kontenerów,
  • współpraca z produkcją.
  • oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • doświadczenie minimum 6 miesięcy.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47