Asystent działu z j.niemieckim
Belma AS Sp. z o.o.
Bydgoszcz, Polska
1 d. temu

BELMA ACCESSORIES SYSTEMS SP. Z O.O.

Let's create together

BAS to największy w regionie producent i eksporter wyrobów z blach. Obecnie zatrudniamy 1100 osób i jesteśmy jednym z największych pracodawców w województwie kujawsko pomorskim.

Podstawa naszego sukcesu leży w rękach naszych pracowników, dlatego dbamy o rozwój każdego z nich!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Asystent działu z językiem niemieckim

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • rozbudowany pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną PZU, wysokie świadczenia świąteczne, dofinansowanie posiłków we własnej stołówce, bilety do kina i inne)
  • możliwość rozwoju i awansu
  • Zakres obowiązków

  • wsparcie pracy Działu Handlowego
  • nadzór nad procesem ofertowania
  • s porządzanie prezentacji oraz raportów handlowych
  • profesjonalne wsparcie Klientów
  • Oczekiwania

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (z naszymi klientami kontaktujemy się tylko w j. niemieckim)
  • dobra znajomość programów z zakresu pakietu Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów, duże umiejętności interpersonalne
  • o ptymizm, otwartość, umiejętność pracy zespołowej
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zgłoś tę pracę