Programista .NET
Aplikacje Krytyczne
Krakow, Poland
2 d. temu
source : Just Join IT

Kubernetes (nice to have)

Docker (nice to have)

Angular 2+ (regular)

  • NET Core (regular)
  • Znasz technologie .NET Core? Programowanie to Twoja pasja?

    Cenisz sobie zwinną pracę zespołową oraz rozwój, z dala od korporacyjnego zgiełku?

    Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

    Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

    ZADANIA :

  • Prace projektowe i programistyczne w technologii .NET
  • Udział w projektowaniu systemów we współpracy z Analitykami, Product Managerami i UX Designerami
  • Dbanie o jakość kodu źródłowego (Code Review)
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Stosowanie zasad Clean Code
  • PROFIL KANDYDATA :

  • Posiada minimum 2-letnie doświadczenia w programowaniu C#
  • Zna .Net Core, EF Core, i SQL (TSQL lub PL / SQL)
  • Posiada praktyczną znajomość zasad dobrego programowania (SOLID, KISS, DRY)
  • Jest sumiennym team playerem potrafiącym dobrze zorganizować sobie pracę
  • Zna język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość JS, Angular 2+ / vue.js lub chęć ich poznania
  • Dodatkowo Twoim atutem będzie wiedza o podejściach DDD i CQRS
  • OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Swobodną atmosferę nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu
  • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
  • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również- zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną my dofinansujemy Twój karnet sportowy
  • Myślimy o Twojej przyszłości otrzymasz maksymalną dopłatę PPK
  • Biuro w centrum Warszawy 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra
  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica
  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
  • Dofinansujemy Twoją naukę języka angielskiego
  • Środy z planszówkami
  • Pies w biurze? Zapraszamy!
  • Zgłoś tę pracę