Konsultant z francuskim - PIERWSZA PRACA
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
3 d. temu
source : FACHPRACA
  • Oferta NISO #H4link main font-family : "Open Sans"; padding-bottom : 15px; border-radius : 5px; width : 100%; max-width : 900px;
  • display : flex; flex-direction : column; margin : 0 auto; font-size : 16px; line-height : 1.3em; margin-bottom : 5px; color : #000;
  • position : relative; .H4link blok display : flex; flex-direction : column; .H4link alone text font-size : 12px; color : rgba(0, 0, 0, 0.

  • 70); margin : 0px; text-align : center; .H4link title font-size : 24px; font-weight : 700; color : #6CBF57; padding : 0; padding-bottom : 7px;
  • margin : 0; text-align : center; line-height : 1.3; .H4link region margin : 0 0 54px 0; font-size : 16px; color : rgba(0, 0, 0, 0.

  • 85); text-align : center; .logo-at-the-top padding : 0; margin-top : 20px; display : flex; justify-content : center; align-items : center;
  • logo-at-the-top img max-width : 297px; max-height : 115px; .H4link offer margin : 0 0 15px; text-align : center; .H4link list padding : 0 0 20px;
  • margin : 0 auto; width : 100%; max-width : 720px; display : flex; flex-direction : column; .H4link list p margin : 0 .H4link list : last-of-type margin-bottom : 70px;
  • H4link list ol padding : 20px 0 0 20px; margin : 0; .H4link list ul list-style : none; padding : 20px 0 0 15px; margin : 0;
  • H4link list ul li : : before content : " 2022"; position : absolute; color : rgba(108, 191, 87, 0.35); font-weight : bold;
  • display : inline-block; font-size : 25px; margin-left : -16px; .H4link list ul li position : relative; .H4link description max-width : 720px;
  • margin : 12px auto 35px; font-size : 14px; .H4link description p margin : 0; .H4link container display : flex; justify-content : center;
  • H4link aplikuj display : flex; justify-content : center; align-items : center; background-color : rgb(108, 191, 87); width : 200px;
  • height : 37px; border : none; border-radius : 4px; box-shadow : 0px 3px 1px -2px rgba(0,0,0,0.2); margin : 30px 0 52px; cursor : pointer;
  • text-decoration : none; color : white; font-weight : 600; media (max-width : 480px) .H4link list padding : 0 20px 10px; width : calc(100% - 40px);
  • green-offer max-width : 281px; text-align : left; padding-left : 20px; .H4link description margin : 12px 20px 35px; .H4link description p margin : 0;
  • H4link alone text margin-top : 0; .H4link offer margin : 50px 20px 20px; .H4link aplikuj margin : 27px 50px 73px; position : initial;
  • Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

    Numer referencyjny : NISO

    Miejsce pracy : Warszawa

    Zakres obowiązków :

  • Praca administracyjna w języku francuskim
  • Odpowiadanie na maile od klientów w języku francuskim
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP i weryfikacja ich poprawności
  • Tworzenie zestawień, raportów i analiz
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Kontrola nad obiegiem faktur i innych dokumentów
  • Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Chęć zdobycia doświadczenia i rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Możliwość podjęcia pracy na pełen etat
  • Nasz Klient oferuje :

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwijania kompetencji językowych poprzez korzystanie z języka obcego w codziennej pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Aplikuj